Wakacje 2015

Do wakacji 2015 pozostał już nieco ponad tydzień. Czy masz już pomysł, gdzie w tym roku się udać? może zastanawiasz się nad wyjazdem zagranicznym? niezależnie od miejsca podróży pamiętaj, że najważniejszym punktem udanych wakacji są ludzie. Spędzając urlop z najlepszymi przyjaciółmi lub z rodziną praktycznie w każdym miejscu będziesz czuć się komfortowo.

Lubisz ciepłe klimaty? jeśli tak, to polecam zapoznać się z pewną miejscowością we Włoszech. Mowa jest o Erice, miasteczku położonym w północno-zachodniej części Sycylii, w prowincji Trapani. Jest to bardzo piękne, malownicze miasto z dostępem do morza śródziemnego. Jest, to idealne miejsce dla osób lubiących zwiedzać jak i zażywać kąpieli słonecznych odpoczywając na plaży. Opalenizna po takim urlopie z pewnością będzie zagwarantowana. Największymi atrakcjami Erice są Castello del Bailo ( zamek z bardzo dobrym punktem widokowym na panoramę Sycylii ), katedra królewska, czy brama Trapani.

W trakcie urlopu wakacyjnego pamiętaj o dobrym wyborze miejsca noclegowego. Wynajmując apartament, bądź pokój w hotelu warto wcześniej zrobić rozeznanie o firmie. Pomocny będzie przy tym internet, gdzie bez problemu odszukasz opinie byłych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation