Będę pracowała w Holandii

foto: Amsterdam by GeoffreyWhiteway, on freerangestock.com

Moja koleżanka mówiła, że Holandia to śliczny zakątek Europy. Rowery, wiatraki, tulipany… no i kultowa tolerancja, wiązana przez niektórych ze wszystkim co złe. Aktualnie nie mam pracy, lecz planuję wyjechać do Holandii, by nareszcie rozpocząć życie na własny rachunek. Mieszkam w Krakowie, bardzo blisko miejsca, skąd odjeżdżają busy do Holandii.
Przeważnie podjeżdżają busy marki Mercedes, należące do dużej firmy EuroLanser, wykonującej przewozy do Holandii. Czytałam, że proponują naprawdę luksusowe warunki podróży. Bus na trasie Kraków Amsterdam nie jest drogi, a komfort przejazdu znacznie wyższy, niż w podobnych firmach. Z tego samego miejsca wyruszają też busy do Niemiec. Są też luksusowe, ale nie wiem z jakiej firmy.
Jeśli chodzi o moje plany, to znalazłam sobie bardzo ciekawą pracę w Amsterdamie. Będę przedstawicielem polskiej firmy przewozowej, oferującej przewozy do Niemiec i przewozy do Holandii. Teraz się wyjaśniło jak bardzo wpływa otoczenie na nasz los. Kupuję więc bilet na sobotni bus Polska – Holandia na trasie Kraków Amsterdam. Zdecydowałam się oczywiście na wspomniany wyżej EuroLanser. Korzystając z okazji podpatrzę sobie metody konkurencji, aby w swojej pracy wdrożyć także najlepsze rozwiązania.
Firma, w której mam pracować, temat przewozów do Niemiec troszkę zaniedbała, ale mam nadzieję, że ten kierunek się rozwinie. Busy do Niemiec są chyba bardziej zyskowne, niż busy do Holandii. Firma EuroLanser naturalnie rozwinęła swoje przewozy zarówno do Holandii jak i do Niemiec.
Nie jest ważne z jaką firmą podróżujemy. Najważniejsze, by przejazd był bezpieczny. Na bardzo długich trasach musi być dwóch kierowców, a firma przewozowa musi posiadać licencje i certyfikaty wymagane w międzynarodowym transporcie osób. Na to mam zamiar zwrócić uwagę w swojej pracy. Do zobaczenia na trasie.

Comments are closed.

Post Navigation