podróże, podóże, podróże… ach te podróże…

Jesteśmy takimi istotami na ziemi, które oprócz pracy lubią sobie od czasu do czasu poleniuchować. Z doświadczenia każdy pewnie zauważył, że najlepiej odpoczywa się na wakacjach. Niektórzy wręcz z utęsknieniem oczekują kiedy ten okres czasu ponownie nadejdzie.

Wakacje głównie kojarzą się z podróżami i błogim lenistwem, a także zwiedzaniem i poznawaniem nowych, ciekawych miejsc na świecie. Czas płynie bardzo szybko i tylko patrzeć, kiedy wakacje ponownie nadejdą. Jeśli w tym zimowym i ponurym czasie wieczorami macie bardzo dużo czasu i nie wiecie jak go zorganizować, a lubicie sobie oglądać od czasu do czasu zdjęcia i filmy z ciekawych i pięknych miejsc, to mogę polecić wam kilka godnych uwagi stron o tematyce turystycznej. Poniżej znajduje się owa lista:

* http://www.yougo.pl/  <- strona oferująca m.in. przewodniki turystyczne. Znajdziecie również wiele ciekawych i przydatnych informacji turystycznych, a także zdjęcia i filmy.

* http://praktycznyprzewodnik.blogspot.com/ <– blog turystyczny z ciekawymi i przydatnymi informacjami

* http://praktycznyprzewodnik.pl/ <– przewodnik turystyczny po Polsce

* http://praktycznyprzewodnik.info/   <– cenne porady dla turystów i osób podróżujących

* http://wlochy.praktycznyprzewodnik.eu/   <- przewodnik po Włoszech

* http://maroko.praktycznyprzewodnik.com/  <– przewodnik po Maroku

* http://austria.praktycznyprzewodnik.eu/  <– przewodnik po Austrii

* http://czechy.praktycznyprzewodnik.eu/  <— przewodnik po Czechach

* http://wegry.praktycznyprzewodnik.eu/ <– przewodnik po Węgrzech

Polecam także filmy turystyczne na kanale youtube YouGO!

Jak widać w sieci znajduje się wiele stron na prawdę ciekawych, gdzie dodawane informacje są przydatne i często wykorzystywane przez wiele ludzi. Mam nadzieje, że z tymi serwisami spędzicie wiele nocy i znajdziecie jakieś ciekawe miejsca, które kto wie może kiedyś odwiedzicie, czego wam życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation