Jak nietypowo spędzić wakacje?

Za nami dopiero jedna trzecia lata, które jest w tym roku wyjątkowo upalne. Jeżeli urlop jeszcze przed Tobą, warto zastanowić się jak niestandardowo spędzić czas wakacji. Może zamiast wylegiwania na plaży lepiej wziąć udział w jakiejś lokalnej imprezie na drugim końcu Europy i świata.

W tym roku miały miejsce już Roswell Alien Festival w USA oraz Różowa Noc w Rimini i Festiwal Noszenia Żon. W połowie lipca organizowany jest San Fermin w hiszpańskiej Pampelunie. W sierpniu tradycyjnie mają miejsce Highland Games w Szkocji, Chmielaki Krasnostawskie na Lubelszczyźnie oraz La Tomatina w Bunol w Hiszpanii. Jedną z najbardziej nietypowych imprez są Mistrzostwa Świata w Nurkowaniu w Błocie w miejscowości Llanwrtyd Wells w Walii.

Wakacje to również czas wielkich festiwali muzycznych, które ściągają miłośników muzyki z całego świata. Wśród najbardziej popularnych są Opener, Creamfields czy też V Festival.

Aby korzystać z uroku wolnego czasu na szalonych imprezach w oryginalnych miejscach warto zawczasu zarezerwować bilety na tanie loty oraz zapewnić sobie nocleg w komfortowym hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation