Wyciąg narciarski Sławicki Raj

Ferie w Małopolsce od pewnego czasu już są za nami, ale w niektórych województwach dopiero się zaczęły. Jeśli nie wiesz jak zorganizować sobie czas, to wybierz się na narty. Pogoda co prawda nie rozpieszcza zbytnio, bo mało śniegu napadało w tegoroczną zimę, ale właściciele stoków narciarskich stanęli na wysokości zadania i dodatkowo naśnieżyli stoki, dzięki czemu można swobodnie jeszcze sobie pojeździć na nartach oraz coraz to popularniejszym w naszym kraju snowboardzie.

Z racji tego, że jeszcze gdzieniegdzie ferie trwają i z pewnością wiele osób zdecyduje się na opuszczenie swojej miejscowości, aby odpocząć, to chciałbym polecić stok Sławicki Raj, który mieści się w Sławicach Szlacheckich. Jest to miejscowość znajdująca się w województwie Małopolskim. Bardzo szybko do tego miejsca można dotrzeć z Krakowa popularną drogą e7.

Sławicki Raj do dostępu ma 3 trasy o długościach 500m , 400m oraz 200 metrów. Ponadto na miejscu znajdziecie szkołę narciarską, wypożyczalnię sprzętu, dwa wyciągi, grill, bezpłatną toaletę i parking.

Jakie warunki panują na stoku można sprawdzić z kamery, która idealnie prezentuje widok na stok. Oto link: Sławicki Raj kamera online

Wszystkich będących w okolicy zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, bo stok jest dla początkujących narciarzy jak i tych bardziej zaawansowanych. Jest to świetne miejsce, gdzie można odpocząć oddając się przyjemności jaką z pewnością jest narta na nartach czy desce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation